215 dokonalá nevěstaV originále The Society Catch.

Anotace:

Joanna Fulgraveová se od chvíle, kdy se setkala s plukovníkem Gilesem Gregorym, usilovně snaží, aby se z ní stala perfektní a zcela bezchybná životní partnerka tohoto muže. Když se s ním konečně setkává ve společnosti, zhroutí se jí celý svět, protože Giles očividně miluje jinou!
Ona se však se nehodlá smířit s ženichem, kterého jí vnucují rodiče, a rozhodne se pro útěk z domova. Tím, kdo se vyděšené rodině nabídne, že ji dohoní a přivede v bezpečí domů, je právě Giles. Dostihnout se mu ji sice podaří, a to hned několikrát, ale bude i ochoten vzít si ji za ženu?

Hodnocení: 😈 😈 😈 😈

Joanna se tři roky chovala naprosto perfektně, ale od chvíle, kdy zjistila, že se Giles chce oženit s jinou, se chová jako utržená ze řetězu. Rodiče ji chtějí za trest poslat k tetě do Bathu. Vyhlídka na toto vyhnanství a sňatek s odporným Rufem Carstairsem ji dovede k útěku z domova. A Giles ji má najít. Jen co ji najde a zachrání z nebezpečné situace, Joanna znovu utíká. Je chycena, utíká, je chycena…

Giles by rád věděl, kdo Joanně zlomil srdce, aby si to s dotyčným mohl vyřídit. Joanna se trápí, že na ní pozná, že ho miluje.

Dokonalé nevěstě předchází The Earl’s Intended Bride, snad ji Harleqiun taky vydá.

Kat. číslo: 215 E 04/08

Datum vydání: 11.4.2008

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 4,17 od 12 lidí)
ještě jste nehodnotil/a

Loading...