117 - NEZKROTNÉ SRDCE - Ruth LanganováV originále Badlands Heart

Anotace:

Kitty Conoverová je v Misery dobře známá. Stále oblečená do svých milovaných kožených kalhot a vesty, se zlatými vlasy skrytými pod kloboukem je nejšťastnější mezi stádem divokých mustangů. Žije na ranči s Aaronem Smilerem, který jí i jejím bratrům poskytl domov, a věří, že tomu tak bude stále.
Když však na jedné výpravě za mustangy narazí na zraněného cizince, začíná mít dosud nepoznaný pocit, který se jí zpočátku ani trochu nelíbí. Že by tohle byla ta opěvovaná láska?

Hodnocení:    😈 😈 😈 😈

Velmi povedený příběh. Dávám čtyři hvězdičky, které si myslím plně zaslouží. Kdybych byla milovník kovbojských romancí, možná bych dali i pět. Ale jsem lakomec, a mám radši příběhy, kde se vyskytují slova lady a lord.

Kitty, kterou byste mohli znát z předchozích dvou knih ze série Badlands, je trpělivá stopařka a krotitelka mustangů. Jenže jednoho krásného dne jí její vyhlédnuté stádo odežene banda padouchů tím, že vystřelí. Což milou Kitty dost namíchne… Jenže stádo je v prachu, a tak se Kitty rozhodne vrátit na místo střelby, a tam teprve zjistí, na koho se střílelo.

Ona to tehdy ještě neví, ale na jejího ženicha a pana Dokonalého. Tedy on se vlastně jmenuje pan Chandler. Boeauregard Chandler, pro přátele Bo. A to je velmi důležité, protože nejen dnes je možné stát se obětí zloděje identity.

Ale stejně je Bo dokonalý. Co on všechno umí (vařit, prát, uklízet, spravovat, číst, advokátovat a milovat a mnohem víc)… A jak je mužný… a chytrý… a laskavý. Nemůžete se tedy divit, že se do něj drsná pistolnice zamiluje. Pak už stačí jen zatnout tipec zlým chlapcům, a šťastný konec příběhu i celé série je tady.

Velmi hezky napsané!

série Badlands:

  1. Šerifova nevěsta
  2. Legenda z Badlands
  3. Nezkrotné srdce

Kat. číslo: 117 W 10/04
Datum vydání: 10.2004

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 4,00 od 4 lidí)
ještě jste nehodnotil/a
Loading...