20 - STATEČNÝ SASV originále The Saxon

Wessex, 902.

Anotace:
Sas Adelar a vikinská dívka Endredi se setkali ještě jako děti, když spolu válčily jejich rodiny. Mírná a chápající Endredi nosí od té doby v srdci vzpomínku na divokého mládence a ani Adelar se nemůže zbavit vášnivých představ a snů o rudovlasé dívce. Když se konečně opět setkávají, Adelar musí svoji lásku skrývat, neboť žena, kterou tak dlouho nosil v srdci, patří teď jeho veliteli.

Hodnocení:
😈 😈 😈 Eldredi se při konání své svatby s Bayardem znovu setkává se svou dávnou láskou Adelarem. Protože se Eldredi i Adelar bojí vyjevit si navzájem city, ke svatbě dojde.

Adelarův velitel a zároveň jeho bratranec Bayard je pěkný sobec. Využije Adelara a Eldredi, aby mohl mít syna, protože sám toho není schopen. Teda Adelar se zase tak úplně nebrání, ušijou to vlastně na Eldredi spolu. Ta nemá tušit, kdo ji v noci navštěvuje v loži. Ovšem není to dívka na hlavu padlá a hned jí to dojde. Ale Adelarovi odolat nedokáže, a ten tak brzy svůj úkol splní. Ta výměna mezi Adelarem a Bayardem mi připadala jako pěkná fraška. Bayard byl spokojen, jak to hezky vymyslel, ale nepodařilo se mu obelhat nejen Eldredi…

Kat. číslo: 20 Z 04/99
Datum vydání: 10/1999

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 3,86 od 14 lidí)
ještě jste nehodnotil/a
Loading...