178 - LEDOVÁ PANNAV originále Dear Lady Disdain.
Děj v roce 1818.
Anotace:

Stacy Blanchardovou, výkonnou majitelku jedné z největších anglických bank, a Matta, odpadlíka jednoho z nejstarších a nejvznešenějších anglických rodů, svede dohromady nešťastná kolize Stacyina kočáru.
Oba jsou nesmírně hrdí na to, co už v životě dokázali, a ani jeden z nich si nechce přiznat, jakou vášeň v sobě navzájem rozpoutali. A třebaže se nakonec rozhodnou pro sňatek, až teprve jejich dítě je donutí přiznat si pravé city…

Hodnocení:

😈 😈 😈

Neurazí ani nepotěší. Příběh dvou na jednu stranu vášnivých a na druhou stranu velmi uzavřených lidí. Cítíte ten rozpor? Takže když se tihle dva potkají, najdou pro sebe sotva půl slova dobrého, ale nějakým řízením osudu skončí v posteli a je z toho dítě… A tak se stanou manželi, oba se milují, ale ani jeden z nich to zaboha nechce tomu druhému dát najevo. No a pak se ještě musí napravit jedna rodinná křivda, a cililink.

Teda nechci autorce kazit radost. V dnešní době je běžné, že pokud se dítě narodí v sedmém měsíci, díky inkubátorům a všemožné lékařské péči přežívá, ale tahle rovnice před skoro dvěstě lety neplatila. Tehdy by milý dědic Hale velmi pravděpodobně nepřežil. Doporučuju příště zkusit až měsíc osmý (když už tam musí být předčasný porod), tam by to mohlo vyjít.

Jinak paní Disdainová je ze Hry mnoho povyku pro nic, jak se mimochodem při četbě dozvíte.

Kat. číslo: 178 Z 04/07
Datum vydání: 13. 4. 2007

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 2,50 od 4 lidí)
ještě jste nehodnotil/a
Loading...