160 - ODLOŽENÁ SVATEBNÍ NOC1. část cyklu Hrdé krásky.

V originále Wedding Night Revenge.

Anotace:

Rachel Meredithová je nejstarší ze čtyř sester a zdá se, že se už nikdy neprovdá. Nabídek k sňatku dostává sice dost, ale pokaždé je odmítá. Už tu první před šesti lety musela odmítnout, a to pouhých dvanáct hodin před plánovaným obřadem. Její nastávající, major Connor Flint, byl sice pohledný a charakterní, ale jí připadalo, že je až příliš nudný.Svým přístupem k mužům si Rachel vysloužila pověst přelétavé dívky, jíž nezáleží na ničem, leda snad na rodinném venkovském sídle, které však její otec nečekaně prohraje v kartách. A to s nikým jiným než s Connorem, nyní už hrabětem z Devane.

Hodnocení:
😈 😈 😈 😈

Prohraje. A ještě k tomu schválně. Myslí se, že tak dá ty dva dohromady. Ovšem Connor se cítí tolik zraněný, že se chce jen mstít. Jak tohle dopadne? Ehm, je to harlequinka, takže dobře. Ale dá to fušku.

Děj má spád, máme tu i peprné výměny zdvořilostí mezi nejrůznějšími členy smetánky. Ona totiž Rachel žádnou jedovatůstku svým trapitelům nenechá jen tak projít. Máme tu zajímavou zápletku, zjistíme, proč Rachel mermomocí chce zpátky Windrush, a že k tomu má dokonce lepší důvod, než chamtivost. A taky si ujasníme počet sester Meredithových, v anotaci se píše o čtyřech, ale jdou fámy, že jsou jen tři! Hezký příběh.

Kat. číslo: 160 Z 07/06
Datum vydání: 7. 7. 2006

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 4,40 od 10 lidí)
ještě jste nehodnotil/a
Loading...