172 - NEVŠÍMAVÝ PORUČNÍKV originále The Negletful Guardian.
Děj v roce 1817.

Anotace:

Sarah Penningtonová se rozhodne opustit ochranná křídla svého poručníka lorda Ravenhursta, u jehož sestry žije od smrti svých rodičů a s kterým se sama nikdy nesetkala. Na útěku ji ale zastihne sněhová bouře, a tak se uchýlí do venkovského hostince, kam později dorazí nejen její poručník, ale i skupina poutníků, které také zaskočila vánice.
Během dvou nocí v hostinci zemřou dva lidé a zdá se, že i na Sarah číhá nebezpečí. Ravenhurst však brzy zjistí, kdo Sarah vlastně je, a starostlivě o ni pečuje. Ona na něj ale brzy začíná pohlížet jinak než na svého poručníka…

Hodnocení:

😈

No lidičky, to byl blábol!!!

Opravdu něco tak špatného už jsem dlouho nečetla, a to nejsem literární fajnšmekr. Kromě toho, že tam hlavní hrdina hlavní hrdinku neustále oslovuje „dítě“ a to včetně doby, kdy si o ní myslí, že je vdova, to je to nejmenší. Naše soucitná a prudce inteligentní hlavní hrdinka například mile konverzuje s vražedkyní, ačkoliv ta jí drží pistoli u hlavy a hezky si nechá vysvětlit, že jejím důvodem k vraždě, krádežím a únosům může vlastně její oprávněná nenávist k mužům, chuderka… a je toho víc.

Fakt není nutné číst. Příběh by mohl být hezký, protože zápletka není špatná, ale to by to musel dostat do ruky spisovatel.

Pokud se rozhodnete si to přečíst, já jsem vás varovala…

Kat. číslo: 172 Z 01/07
Datum vydání: 19. 1. 2007

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 3,38 od 8 lidí)
ještě jste nehodnotil/a
Loading...