005 - Hraběnka v nouzi/Láska z třešňového pokojeV originále:

The Calico Countess * The Tart Shoppe

Anotace:

HRABĚNKA V NOUZI – Phyllis Taylor Pianka

Emily Merriweatherová zachrání před bandou pobudů starou ženu. Opilá tulačka tvrdí, že je hraběnkoou z Berringtonu. Emily ji tedy odvede k lordu Berringtonovi. Ten rozhodne, že obě ženy u něho mohou zůstat. Emily neví, jestli se má bránit nebo mít radost. 

LÁSKA Z TŘEŠŇOVÉHO POKOJE – Phyllis Taylor Pianka

Ve chvíli, kdy lady Constance požádá v hotelu o nocleh, ještě netuší, že tato obyčejná věc změní její život. Hotel je totiž vykřičený dům, do kterého přijíždí lord Jeremy St. James. Spatří krásnou „nevěstku“ a snaží se ji vykoupit. Lady Constance však vůbec netuší, o čem to ten zpropadeně hezký a určitě zhýralý lord hovoří. 

Hodnocení: 😈 😈

Hraběnka v nouzi: Zvláštní příběh… Zvláštní rozuzlení, celkem neharlequinovské… Hlavní hrdina byl strašný suchar, chladný a tvrdohlavec. Děj je celkem banální, hodně poklidný, vlastně jde jen o to, že lord Berrington si díky zámince zjištění skutečné totožnosti oné staré ženy zajistí blízkost a posléze náklonnost Emily.

Láska z třešňového pokoje: Podle anotace jsem čekala zajímavý příběh. No, zklamala jsem se. Constance je neustále uražená, nejdřív proto, že ji Jeremy pokládá za lehkou děvu (proboha, a co jiného si měl myslet?), a pak proto, že jí nevěnuje výhradní pozornost. Opět dost banálně napsaný příběh. Rozuzlení takové odbyté… V tomhle příběhu byla sucharem a chladnou postavou zase ona…

Kat. číslo: 5 Z 01/96
Datum vydání: II. 1996

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 3,20 od 5 lidí)
ještě jste nehodnotil/a
Loading...