87 - VDANÁ A SVOBODNÁ - Lyn StoneováV originále The Quest

Skotsko, 1340

Anotace:

V manželství si prožila hotové peklo. Proto když ovdověla, zapřísáhla se Iana, že už nikdy nedopustí, aby jejímu osudu vládl nějaký muž. Její odhodlání je však podrobeno těžké zkoušce, když potká Henriho Gilleta, dědice dynastie Trouvilleů, který v ní snadno dokáže probudit dřímající touhu.
Ani Henri nestojí před snadným rozhodnutím. Iana mu sice zachránila život, avšak její minulost opředená řadou temných tajemství se zdá být překážkou jejich společnému štěstí…

Hodnocení: 😈 😈 😈 😈

Tak milá Iana si to ztížila ještě tím, že prohlašuje o dítěti, které s ní je, že je její, ale že není jejího zesnulého manžela. Tak se pak moc nemůže divit, že se k ní okolí chová spíše jako k poběhlici.

Henri (Harry) zase v některých situacích připadá, že všechno ví nejlépe, a ono to tak vždycky není. A tajemství, která Ianu obklopují, ho lákají natolik, že se rozhodne strkat noc kam nemá. Ale nakonec je to oběma ku prospěchu.

Co mi chybělo, bylo vysvětlení dvou věcí: A to jednak jak konkrétně ošklivě s Ianou předchozí manžel zacházel, protože to musela být fakt síla, když byla taková ovce zaťatá; a potom jak to, že neplodný Henri nakonec není tak úplně neplodný…

Ale jinak je to hezky napsaná harlekýnka. Mile mě překvapila, je psaná čtivě, a příběh není tuctový.

Kat. číslo: 87 W 07/03
Datum vydání: 7.6.2003

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 3,75 od 4 lidí)
ještě jste nehodnotil/a
Loading...