223 milostný hazardV originále A Worthy Gentleman.

Anotace:

Sarah Hunterová se vrací z Itálie do Londýna a těší se na nadcházející společenskou sezónu a zejména na muže, který jí kdysi zachránil život.
Ale John Elworthy se velice změnil. Šíří se kolem něj klepy a nejrůznější pověsti a společenská smetánka se pídí po jeho minulosti. Sarah však na klepy o muži, jehož si vybrala pro život, ani na nebezpečí, které jí hrozí, nic nedbá. Chce totiž přijít na záhadu, která obestírá podivnou smrt Johnovy první ženy – vždyť jenom tak může být její život s milovaným mužem opravdu šťastný.

Hodnocení: 😈 😈 😈

Třetí díl z Hellfire Series.

Sarah Johnovi naznačila, že se zatím a možná vůbec vdávat nehodlá a odjela do Itálie. Přesto ji zklamalo, že se krátce po jejím odjezdu oženil. Narodil se mu syn a jeho žena spáchala sebevraždu. Šušká se, že ji k ní dohnal a dokonce, že to byla vražda. To se nesmí dozvědět Sářina matka, která by sice Johna jako zetě tolerovala, ale raději by někoho s titulem. Než se John stačí vyjádřit, obdrží naléhavou zprávu z venkova a opouští ji. Sarah se svatby dočká, ale manželské štěstí trvá jen chviličku, někdo jim ho nepřeje. Takže musí přijít na to, kdo.

Kat. číslo: 223 Z 07/08
Datum vydání: 11.7.2008

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 3,89 od 9 lidí)
ještě jste nehodnotil/a

Loading...