222 mstaV originále The Widow’s Bargain.

Anotace:

Ebony Moffatová je k smrti vyděšená, když zjistí, že hrad jejího tchána přepadli lupiči a jejího malého synka zajali jako rukojmí. Je ochotná udělat cokoliv, jen aby své dítě zachránila. Dokonce i uzavřít dohodu, v níž vůdci banditů slíbí své tělo za bezpečí potomka.
Sir Alex Somers není žádný bandita. Pracuje ve službách skotského krále, své poslání však před osazenstvem hradu tají. Ebony ho na první pohled okouzlila, a tak třebaže nemá v úmyslu malému chlapci ublížit, jeho touha po ní je tak velká, že Eboninu lákavou dohodu přijme.

Hodnocení: 😈 😈 😈

Ebony je vdova. Dobře ví, jak její tchán zvětšuje svůj majetek, loupením. A proto se nediví, když se jednou vrátí smrtelně zraněný. V stejnou dobu se hradu zmocní právě Alex. Eboninu nabídku přijímá, aby podpořil její domněnku, že je ze stejného těsta jako Moffat. A zatím si dělá svou práci, především sleduje příbuzné a hosty na pohřbu. Někdo z nich musel být Moffatův komplic.

Alex zde tolik netlačí na pilu jako jiní autorčini hrdinové. A Ebony se v jednom okamžiku začne chovat jako by přišla o rozum.

Muž na obálce se mi nelíbí, představovala jsem si místo něho Kevina McKidda 😉 .

Kat. číslo: 222 W 07/08
Datum vydání: 11.7.2008

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 3,25 od 4 lidí)
ještě jste nehodnotil/a

Loading...