218 záchrana v pravý časV originále An Unusual Bequest.

Anotace:

Lady Charlotte Hobartová je vdova se dvěma malými dcerami, která po smrti manžela žije na sídle svého tchána. Když lord Hobart zemře, zůstává bez prostředků, nemá kam jít a doufá, že mladší bratr jejího manžela a nový dědic, který jako černá ovce rodiny žil dlouhá léta v Indii, ji nevyhodí z domu, ale nechá ji tam, kde to má ráda. Cecil Hobart má ale jiné plány než ona a Charlotte ztrácí naději na šťastný život.
Vévoda Stacey Darton, o němž Cecil tvrdí, že je jeho vzdálený příbuzný, a jehož hostí na svém nově nabytém sídle, Charlotte od prvního okamžiku přitahuje a rád by jí nějak pomohl. Bude to ale v jeho silách?

Hodnocení: 😈 😈

Stacey Darton je vikomt, protože jeho otec ještě žije a rozmazluje svou jedinou vnučku Julii a touží po vnukovi. Než aby poslouchal, že se má znovu oženit, přijme Stacey Cecilovo pozvání na Easterley Manor. Setkal se už totiž s lady Hobartovou, docela ho zaujala, ona sama i její nápad založit školu, kam by chodili vesnické děti zadarmo a bohaté za peníze. Julii by tam mohli přitáhnout otěže.

Cecil pořádá karetní večírky, rychle prohrává své dědictví a z Charlotte udělal hosdpodyni a chystá i něco horšího.

Kat. číslo: 218 E 05/08
Datum vydání: 9.5.2008

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 3,25 od 4 lidí)
ještě jste nehodnotil/a

Loading...