27 Statečná Maude V originále The King’s New Man

Anotace:

Maude de Vaillantová vyrůstala s bratry, které milovala nade vše. Když jí zůstal jen jediný, Phillipe, snaží se mu zachránit život, i kdyby měla dělat tělesnou stráž normanskému šlechtici Williamu de Rohanovi. Ten je jí svou zálibou v hezkém oblékání a ženském pokolení nejprve k smíchu, ale velice brzy Maude poznává, že ji k němu přitahuje víc než jen starost o jeho bezpečí. A to ještě netuší, do jakého spiknutí se zapletla…

Hodnocení: 😈 😈 😈 😈

Rozhodně netypický příběh…

Maud de Vaillant vyrůstala mezi devíti bratry, takže místo aby se učila vyšívat, trénovala lukostřelbu, zápas na nože a meče. Navíc jí provází pověst čarodějnice. Neptejte se mě proč, v knížce jsem se to nedozvěděla. Celkově je tu hodně nejasností, pravděpodobně je nezbytné přečíst si nejdřív Lásku nad hrdost (26 Z), což jsem zatím neudělala.

Z devíti bratrů zbyl jeden, a toho drží v prackách odporný lump. Maud je přinucena nabídnout své žoldácké služby de Rohanovi, aby na něm mohla pro tohohle lumpa vyzvídat. William de Rohan je nafoukaný a naparáděný hejsek. Ale my čtenářky harlekýnek už tušíme, že to bude nějaký převlek. Zbytek si přečtěte, je to docela hezký příběh. Ale škoda, že si autorka kromě milostného příběhu pořádně a věrohodněji nepromyslela i ostatní dějové zápletky. Ty jsou dost odfláknuté.

Kat. číslo: 27 W 01/01
Datum vydání: 17.1.2001

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 4,27 od 11 lidí)
ještě jste nehodnotil/a
Loading...