38 Rytíř na zabitíV originále Midsummer’s Knight.

Anotace:
Katherine je dvojnásobnou vdovou a s žádným ze svých manželů moc šťastných chvil nezažila. Jaký tedy div, že nejásá nad královým rozhodnutím oženit ji s rytířem Brandonem Cavendishem? Ale jelikož je to žena důvtipná, napadne ji vyměnit si úlohu se svou sestřenicí – ať ta předstírá vdavekchtivou nevěstinku, a Katherine bude mít příležitost svého nastávajícího lépe poznat.
Brandon Cavendish z králova rozhodnutí také nemá radost a se svým přítelem vymyslí léčku. Netuší však, že to bude právě on, kdo do ní spadne…

Hodnocení: 😈 😈 😈

Předchozí díl o Brandonově bratrovi, Tichý rytíř, se Mausi velmi líbil. Nečetla jsem ho zatím, ale chystám se na něj. Ale tohle pokračování o rodině Cavendishů mě moc nenadchlo. Inu, taková průměrná harlekýnka, řekla bych.

Zápletka je v tom, jak jistě tušíte, že obě dvojice se snaží napálit jedna druhou. Musím říct, že ve chvíli, kdy oni věděli, že vědí, že vědí, mě to už nějak nebavilo. Pak se všichni do sebe zamilují, a nebýt zlého padoucha, až do smrti by žili šťastně.

Proto mě zaujala ještě druhá zápletka, a to otec, který všechno spískal, jenže pak si to všechno rozmyslí… A naprosto dokonalé bylo klení Mirandy, její výkřiky

  • U pištících selat!
  • U skákajícího pstruha! či
  • U kvákající žáby!

byly neodolatelné.

Kat. číslo: 38 Z 06/01
Datum vydání: 20.6.2001

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 4,25 od 8 lidí)
ještě jste nehodnotil/a
Loading...