2 - DÁVNÉ LÁSKY 1994SŇATEK Z VYŠŠÍ VŮLE
V originále A Match Made in Heaven.

Anotace:
Každý má svého anděla strážného a Serenin anděl Cuthbert je pěkný intrikán. Všemi možnými prostředky pomáhá krásné Sereně získat srdce lorda Lyntona. Přestože ti dva jsou jeden pro druhého jako stvořeni, není nikterak snadné si lásku vybojovat.

Hodnocení:

😈 😈

No já nevím, andělé mi tam přišli nějak nepatřiční, zbyteční a navíc. Akorát příběh rozplizli do ještě většího sentimentu. Samotný příběh je taky naivní, až to bolí. Chápu, že na stopadesáti stránkách není snadné rozvinout pořádně děj, ale následující příběh je důkazem, že to lze.

LUCY A NIČEMA
V originále Lucy’s Scoundrel.

Anotace:
Mladý lord Roderick, hrabě ze Silverthorne, bezstarostně láme srdce žen bez rozdílu věku. Matka je chováním svého syna znepokojena, a proto se uchyluje k léčce. Jakou roli v ní asi sehraje elegantní a záhadná slečna Lucy Bledsová?

Hodnocení:

😈 😈 😈 😈 😈

Tenhle příběh je naopak velmi dobře napsaný. Lord Roderick využívá takzvané Cantenburské povídky k tomu, aby si mohl nezávazně užívat se ženami. Takže brzy je jasné, jak příběh bude pokračovat. A ačkoliv je předvídatelný, je opravdu hezky napsaný a nebudete se nudit. Dokonce i neuvěřitelný a v normálním životě nereálný konec je tu prezentovaný tak, že působí velmi uvěřitelně. A na to milé čtenářky pozor, je to dobrý příběh, ale JEN příběh.

Kat. číslo: 1 Z 01/94
Vydáno: IX. 1994

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 4,08 od 12 lidí)
ještě jste nehodnotil/a
Loading...