100 - NÁVRAT ZTRACENÉ MILENKYV originále Mr Rushford’s Honor.
Kniha třináctá ze série Záhady opatství Steepwood.

Anglie, jaro 1812.

Anotace:

Odešla z Abbot Quincey jako obyčejná Gina Westcottová, vrací se jako lady Whitelawová. A po deseti letech se znovu potkává s mužem, který jí kdysi zlomil srdce.
Gina ví, že Gilesovi jeho čest nedovolí, aby se o ni ucházel. Nesnesl by, aby si o něm lidé mysleli, že se sňatkem s bohatou nevěstou snaží přijít k majetku – co by tedy měla udělat, aby ho získala za manžela…?

Hodnocení:

😈 😈 😈

s přimhouřením očí.

Nešťastná třináctka a zároveň jubilejní stý titul řady Historická romance. Časově se tu poněkud vracíme, což může čtenáře uvést poněkud ve zmatek.

Děj odpovídá anotaci, nějak ani není co dodávat. Snad jen, že v tomhle příběhu dojde k vraždě markýze Sywella a zároveň ministerského předsedy Spencera Percevala. Mimochodem, autorka se sem kromě steepwoodského skandálu ještě snaží nacpat reálné dobové události. Bohužel pokud nejste rodilým Britem, většinou nevíte, která bije.

Až nepředstavitelně mě irirtovaly všechny ty empatické a chápavé osoby. Příběh je tím příšerně přeslazený. A také nechápu, proč se to jako jmenuje Návrat ztracené milenky, když na konci autorka jaksi naznačuje, že je Gina naprosto nevinná… ve všech ohledech.

No, ale končí to dobře, dokonce dvojitou svatbou a bídák je taky potrestán. A taky se mi móc líbil obrázek na obálce.

Kat. číslo: 100 Z 01/04
Datum vydání: 12.1.2004

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 3,67 od 3 lidí)
ještě jste nehodnotil/a
Loading...