189 - BUĎ MÝM HRDINOUV originále Let Me Be Your Hero.
Děj 1741 – 1745.

Anotace:

Claire Lennoxová a Fraser Graham jsou členy dvou silných klanů, žijících na skotské Vysočině. Našli v sobě zalíbení už při prvním setkání, ale to ještě netušili, že ve chvíli, kdy si konečně řeknou ano, z celé rodiny Lennoxů zůstane naživu jen Claire a její tři sestry. Otec i jeho tři synové budou po smrti a zdá se, jako by nad jejich rodem viselo nějaké temné prokletí…

Claire jako dědička hraběcího titulu a celého majetku se sice nechá oklamat, ale její hrdina ji neopustí ani ve chvíli nejtěžší.

Hodnocení:

😈 😈 😈 😈

Začíná to moc hezky. Claire a Fraser po sobě pokukují, tatínek by nebyl proti, až bude Claire trochu starší, ale brzy je všechno jinak. Otec a zatím dva bratři zemřou a z Claire a Frasera se stanou milenci. To už na hradě bydlí poručnice zbylých Lennoxových Isobel, která je zprvu milující tetičkou, ale jen do chvíle, kdy si Claire prosadí jako manžela právě Frasera. Po smrti nejmladšího bratra se z Claire stane hraběnka, vrátí se na hrad, přijde o manžela, o svobodu a málem i o život. Ale dobře to dopadne.

Na HisRom docela dost „postelových“ scén.

Kat. číslo: 189 W 08/07
Datum vydání: 10. 8. 2007

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 4,50 od 6 lidí)
ještě jste nehodnotil/a
Loading...