132 - KONEČNÁ VOLBAV originále Lord Trenchard´s Choice.

Anotace:

Lord Ivo Trenchard je znám svými avantýrami s vdanými ženami a tím, že se vyhýbá mladým, vdavekchtivým dívkám. A také hrdostí, která ho téměř nadosmrti znepřátelí s jeho otcem.
Když se tedy rozhodne pomoct mladičké Jossie, kterou zradili všichni, koho milovala, nikoho v celé londýnské společnosti nenapadne, že by snad pro něj mohla být něčím víc než jeho chráněnkou…

Hodnocení:

😈 😈 😈 😈

Už od jejich dětských let je jasné, že se Jossie a Peter vezmou. Čeká se až na Peterovo dosažení plnoletosti. Bohužel se krátce předtím objeví na scéně ctižádostivá paní Chertonová. Tato dáma se spojí s Peterovou matkou, která Jossie stejně nikdy neměla ráda a předhodí Peterovi svou dceru Rosalind. Hodí se k sobě vskutku lépe. Peter je bábovka a Rosalind je poddajná dívka. Ale jaksi to nikdo milé Jossie neřekne, a tak je pěkně v šoku, když se na oslavě Peterových narozenin dozví, že nevěstou nebude ona ale Rosalind. A to se tak snažila. Donutila dokonce Iva, aby jí dal Ivo lekce líbání. Jossie chystá odvetu. Chce se stát miláčkem společnosti a pod záminkou hledání si ženicha, chce Peterovi ukázat, o co přišel. A také se jí to podaří. Je velmi oblíbená. Ivo to těžce nese, ale poradí si s tím :-).

Kat. číslo: 132 Z 05/05
Datum vydání: 13.5. 2005

dávám 1 hvězdičkudávám 2 hvězdičkydávám 3 hvězdičkydávám 4 hvězdičkydávám 5 hvězdiček
( prům. hodnocení: 4,60 od 10 lidí)
ještě jste nehodnotil/a
Loading...